אחרי שנים של יצירה ועבודה עם הפקות ענק בעולמות האופנה והטלוויזיה, נולד מתוכי הצורך להתמקד, להאיר ולהבליט את היופי הטבעי הייחודי שקיים בכל אחת ואחד מאיתנו. כך הקמתי את מערך הסדנאות שלי. כיום, אני חוקרת, מפתחת ומלמדת שיטות איפור ייחודיות וטכניקות פשוטות, קלות ונעימות לחיי היומיום של כולנו (כן כן...גם בזום וגם פנים מול פנים). לסדנאות שלי אמנם אין גיל ובכל זאת בחרתי לתת דגש על אירועים משמעותיים בחיינו. אני אשמח לראות אותך בכל אחת מהסדנאות. זה הזמן להכיר אותן:

סדנה קבוצתית לארגונים וחברות

להעצים את המעצימות!!! סדנה מושלמת עבור ימי גיבוש וימי צוות, יום האישה, יום האם ויום המשפחה. סדנה תמציתית ומדויקת, מצחיקה ושוברת מיתוסים בכל הקשור לאיפור ועולם הזוהר! בסדנה אתמקד בחיים החדשים במסך ומחוצה לו וכיצד להביא את עצמנו בצורה הטובה ביותר לפרונט, אלמד כיצד להשתמש במינימום מוצרים ורק באלה המדויקים שיעשו את העבודה הכי וואו ממש בכמה דקות. הסדנה כולה בסימן היופי הטבעי שלך. אמנם כתוב כאן בלשון אישה אך הסדנה בהחלט מתאימה גם לגברים (יש לי כמה טיפים וסודות שחשוב לכולם לשמוע ולדעת).

את הכי יפה בכל גיל - הסדנה לגיל היהלום

נשות גיל הזהב - מבחינתי אתן יהלום! אני מחכה בכל פעם לפגוש נשים בוגרות, חכמות ומעוררות השראה ולאפשר להן ליהנות מהיופי הטבעי שלהן בכל רגע שיבחרו. סדנת היהלום היא בסימן היופי הנשי בכל גיל והבלטתו. בסדנה אלמד טכניקות לאיפור המותאם לעור בוגר, טיפים לטשטוש פגמי עור למיניהם, טשטוש קמטוטים וקמטים והבלטת האזורים האהובים והמחמיאים ביותר. במהלך הסדנה אדגים את התהליך על אישה בשכבת הגילאים של המשתתפות ובסוף הסדנה, שעורכת כשעה וחצי, הנשים המשתתפות ידעו להשתמש בחומרים הנכונים עבורן, יקבלו כלים פרקטיים ופשוטים לאיפור עצמי מהיר שיעצים אותן ואת היופי הטבעי שלהן.

את, עצמך והיופי שלך - סדנה אישית

קחי לך את הזמן להשקיע רק בעצמך בסטודיו הביתי שלי. שלוש שעות של כיף, יופי וצחוק. הסדנאות האישיות שלי מתאימות למי שמעוניינת לדעת טכניקות קלילות ומהירות לאיפור יומיומי, תוך נקודות לשדרוג לאירועים מיוחדים יותר (צילומים, אירועים וכ"ו). הסדנה מותאמת לך באופן אישי תוך התחשבות בכל הפרמטרים שלך: הסגנון שלך, סדר היום שלך והתקציב שלך. בסדנה אני עושה איתך סדר בכל המוצרים שכבר יש לך ואנחנו בונות יחד תפריט מוצרים מצומצם ומדויק לצרכי האיפור שלך.

כמה מרגש לחגוג בת מצווה

סדנה של כיף לך ולחברות עם הפתעות שאסור לפספס. מה אני מבטיחה לך? שבסוף הסדנא תדעי לאפר את עצמך ככה שכמעט לא יראו שהתאפרת אבל יגידו וואו!!! כי את הכי יפה כשאת טבעית (בדיוק אז את זוהרת). בסדנה אעזור לך לבחור מוצרים שמתאימים לגילך ולעור הפנים שלך. אני מבטיחה גם לספר לך כמה סודות מאחורי הקלעים ולהפתיע אותך בידע חשוב על עולם הזוהר (רמז...הוא לא באמת כזה זוהר.. את זוהרת יותר :) ועוד הפתעה קטנה ומעצימה תחכה לכן בערכת שמחה והשראה קטנה ומטריפה. הסדנה מתאימה גם לחגיגות ביניים ו סוויט 16 וכל אירוע משמעותי לנערות.

רוצות לשמוע עוד על הסדנאות שלי? מלאו פרטים כאן: